MÖBLER / Bord / Sybord 5522055
nr 552 2055
Sybord
Nyrokoko, längd: 53, djup: 40, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:00:03
200 kr
300 kr
Sybord
Kondition: slitage, skador
nr 552 2055
Sybord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 17 november 2008 |